Sklep

Wysokiej Jakości 1 M SC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box SC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter 0 thumb
Wysokiej Jakości 1 M SC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box SC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter 1 thumb
Wysokiej Jakości 1 M SC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box SC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter 2 thumb

Wysokiej Jakości 1 M SC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box SC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter

zł60.92

Tagi: Tanie: Wysokiej Jakości 1 M SC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box SC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter, wysokiej jakości Wysokiej Jakości 1 M SC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box SC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter, dostawcy Fiber Optic Equipments z Chin.

  • - Indeks: h387
  • - W magazynie
  • Kategoria: discounts

Wysokiej Jakości 1 M SC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box SC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter 1. Główne Cechy 1) niskie straty Wstawiania 2) Niski PDL 3) kompaktowa Konstrukcja 4) dobra jednorodność kanału-to-kanałowy 5) o szerokości Robocze Długość Fali: 1260-1650nm 6) szeroki Temperatura Pracy:-40 ° C-85 ° C 7) wysoka Niezawodność i Stabilność 2. Application 1. LAN, Sieci WAN i Metro 2. FTTH project i Wdrożeń FTTX 3. Systemu CATV 4. GPON, EPON 5. Światłowody Test Equipment 6. Przesyłania danych-baza Szerokopasmowego Netto 3. Specyfikacja
dane techniczne światłowody splitter długość fali (nm) 1260-1650 parametry 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 wstawiania Strat (ze złączem) (dB) ≤7. 4 ≤10. 7 ≤13. 7 ≤16. 9 ≤21 ≤7. 8 ≤11. 5 ≤14. 5 ≤17. 7 wstawiania Strat (W/O złącza) (dB) ≤7. 7 ≤11. 2 ≤14. 2 ≤17. 5 ≤21. 5 ≤8. 3 ≤12 ≤15 ≤18. 2 jednorodność (dB) ≤0. 8 ≤1. 0 ≤1. 4 ≤1. 9 ≤2. 7 ≤1. 7 ≤1. 7 ≤2. 2 ≤2. 7 PDL (dB) ≤0. 3 ≤0. 3 ≤0. 3 ≤0. 3 ≤0. 4 ≤0. 2 ≤0. 4 ≤0. 4 ≤0. 4 rozmiar (bare bype) (H×W×L) (mm) 4 × 4 × 50 4 × 7 × 50 4 × 12 × 60 4 × 4 × 50 4 × 7 × 50 Return Loss (dB) > 50 Directivity (dB) > 55 Zakres temperatur (° C) -40 ~ + 75 Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ + 85
zdjęcia
Internation zamówienie kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie stosowanych ceł przywozowych i podatków lokalnych. proszę sprawdzić z twój customs przed dokonaniem zakupu. wysyłki i Obsługi wysyłam w ciągu 3 dnia roboczego po otrzymaniu płatności. każdy element jest starannie zapakowany, aby upewnić się, że robi się do ci w doskonałym stanie. statek na całym świecie trwa około 16-28 dni roboczych z tropić liczbę za darmo. wysyłamy ten rzecz przez HONGKONG POCZTA, Zazwyczaj trwa około 15-30 dni roboczych do Miejsca Przeznaczenia, mamy również może wysyłamy ten rzecz przez EMS, DGM, SGP, CPAP do worldwide. oczywiście, możemy zgodne na życzenie klienta, wysyłamy towary przez innych sposobów, ale towarowego powinna być wpłacona przez klienta.
ponownie i Zwrot zakres jeśli nie odebrać przesyłkę poza 35 dni lub w przypadku otrzymania wadliwego elementu lub niewłaściwy element, pls o kontakt za pośrednictwem poczty usługi, i Mogę obiecać, gdy sytuacja jest potwierdzone, ponownie wysyłać lub refunduje ciebie. to jest klientów odpowiedzialność płacić za Powrotnej wysyłki opłaty w każdej sytuacji. a my nie akceptują powrotu aplikacji, gdy jest poza 14 dni po otrzymaniu przesyłki. i pls gwarantuje, że powrotną rzecz powinny być w oryginalnym stanie. skontaktuj się Ze Mną nasza firma jest profesjonalnym manufaktury w sprzęt światłowodowy więcej niż siedem lat, jesteśmy pewni naszej produkty będzie spełniać u. będę tutaj, aby rozwiązać wszelkie problemy, więc zapraszamy do kontaktu ze mną w każdej chwili. i Mogę obiecać, odpowiem ci w 24 pracy godzin roboczych. naszym celem jest, aby cię zadowolić jako klienta i utrzymać naszą doskonałą reputację w zamian.


  • Numer modelu: SC 1X8
  • Nazwa marki: ZHWCOMM
  • Place of Origin: China
  • Model Number: 1X8 Fiber Optic splitter box
  • Durability: >1000 matings
  • Operating Temperature: -40~75
  • Sleeve: Zirconia
  • wavelength: 1260-1650nm
  • Connector: FC SC LC ST

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.25kg (0.55lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)